ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 12944225
nr 1294 4225
Dekorelement
Ett par. Höjd: 30cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:57:57
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
6
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
6